UltrasOnline

UltrasOnline

Official UltrasOnline Forum

It is currently 13 Dec 2018, 15:51

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: uo8,hooligasngame???
PostPosted: 22 Nov 2014, 21:44 

Słyszy się niestety o jakimś połączeniu hooligansgame i uo czy rzeczywiście jest to sens? mi osobiście HG sie nie podoba choćby to miało grafikę HD i można było latać postacią przy moim domu ,jeśli chcesz coś zrobić dla graczy to zrób takie uo zeby było tyle wiary co początki uo1 bez lagów chociaż grało na nim czasem po 1000 ludu, postaraj sie admin dodać coś ciekawego do uo,powrócić do polanek itd. nie wiem może jakiś ring TFC :D pomysłów było wuchtę z twojej realizacji 0,spróbuj może w końcu wysłuchać graczy i zrobić to co my chcemy i tak juz nie masz nic do stracenia sam widzisz ze ludzie z tej gry odchodzą i na uo15 nikt juz nie będzie grał,nie mam zamiaru juz Ci pisać o to ze masz znów nas nie robić w chuja i pisać co się dzieje co będzie dodane bo wiadomo sam zrobisz co uważasz,nawet nowe postacie by wprowadziły trochę świeżości do gry teraz gra niestety polega na spędzaniu na turniejach,albo nową grę z nową grafiką ale pod UO,można by wprowadzić coś takiego jeszcze jak "układy" dany klub może mieć z innym klubem układ(jeden) i z tego układu może wejść 5 osób na ustawkę tego układu tzn. Pogoń Lwów robi układ z Polonią Warszawa i max 5 osób z PW wchodzi na ustawkę Pogoni,było tez coś o zwycięstwo i zabraniu flagi,odzyskać flagę można poprzez rewanż i nie zawsze to musi być na ustawce na stadionie,na rewanż można kogoś wyżwać przynajmniej po 72 godzinach np. daje jakieś pomysły bo dziwi mi ze taka gra jak UO znika chociaż juz się dawno zjebało bardziej wolę ratować tą grę ale juz pod inną nazwą niz ulepszanie HG gdzie znowu wiara pewnie nie będzie mogła grać lub nie będzie im sie chciało

Cielok

Profile  

Post subject: w37v7we insurance
PostPosted: 13 Nov 2015, 9:19 

qni2fve5

e8yg2062

insurance

t7hesgwq

alicifga

Profile  

Post subject: p5c5j95 insurance
PostPosted: 17 Nov 2015, 4:02