UltrasOnline

UltrasOnline

Official UltrasOnline Forum

It is currently 23 Jan 2018, 17:25

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: BielskoGrk Ban
PostPosted: 13 Oct 2014, 16:58 

Przepraszam za co znowu dostaliśmy bana ? Bo grałem i nagle konto wylogowało i Ban ......

Profile  

Post subject: Re: BielskoGrk Ban
PostPosted: 13 Oct 2014, 17:21 

19Grk08 wrote:
Przepraszam za co znowu dostaliśmy bana ? Bo grałem i nagle konto wylogowało i Ban ......

To są kurwa jaja Ban za nic kurwa bo Ach zdjęcia pojawiły się na awatarze I to nie z mojego kurwa konta Japierdole nie rozumiesz tego !!!!! Z jakiegoś pierdolonego bota !!!!!! jak oni kurwa dają zdjęcia to jest Dobrze kurwa !!!! Jebać tą grę Jak do 20 -30 nie bd odbanowanego konta to ja już w to nie gram bo szkoda mojego czasu I wydawania kasy psc żeby gonić jak tak Premki nie wygrałem !!!! ;/ Kto ma więcej kasy ten jest lepszy w tej grze Kto więcej przelewów zrobi , to jest już drugi raz jak jestem nie słusznie banowany

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2014, 17:33 

Bravo admin prawda taka jak ach zagra tak pan tańczy ... Wylecieli z kasą na 1 świecie a admin od razu daje bana ( rozdaje bany jak ulotki ) ... I gada że na 1 świecie jest ograniczenie z kasą że od zawsze było ... Z łaską konto zostało odblokowane ! A jak wszyscy pisali o botach że ach i trom ubijali po 15 tys na miesiąc to nawet admin palcem nie kiwnął . ach odleciała z 40 lvl nad 2 miejscem ! Admin tylko udowodnił że za kase wszystko można i to nie raz pan pokazał , nie tylko na tym serwerze ... Wracając do bana na Bielsku "Konto zostało zbanowane za avatary" pierwszy raz słysze że za coś takiego jest ban ! Takie rzeczy powinny być rozwiązywane pomiedzy sobą a nie z każdą pierdołą lecieć do admina! Jak araby wrzucają nasze zdjęcia wyzywają na forum, chat . To admin nawet uwagi na to nie zwróci ! Jednym słowem tak jak pisałem wcześniej jak oni zagrają tak pan tańczy i wiedzieli kiedy napisać , a pan wie kiedy zbanować wtedy kiedy są trudne walki z nimi . Życzę panu dalszych układów ...

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2014, 17:46 

Brawo ADMIN brawo jestesz num.1 i teraz wsieckym dawaj bany a niechj grac tylko malpy bo oni ci kase oddawaju a ty to robisz nie dla graczow ale dla kasy ............ tak treba zmianic bnazwe gry na malpyonline.huhu

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2014, 17:55 

Sharing user's private informations (picture).

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2014, 18:04 

Admin widze teraz bana dla "TromCABJ12" za obrazy na Chat (Główny)
http://pl.tinypic.com/r/2hyksqa/8
Jeżeli Admin bana dla tego konta nie będzie to tylko pan udowodni że tu nie chodzi o żaden "avatar" tylko o to że admin sobie nie zarobi ! Bo taka prawda że tylko o to chodzi ... I czekam na bana za wyzywanie na chat ...

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2014, 18:14 

ban for trom? why? he play relax and never give photos of other players. Ultras Online have rules and you must respect it or BAN. Many players from europa write "monkey, nigger" and ?? READ THE RULES PLAY.

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2014, 18:25 

SEBASSSmed wrote:
ban for trom? why? he play relax and never give photos of other players. Ultras Online have rules and you must respect it or BAN. Many players from europa write "monkey, nigger" and ?? READ THE RULES PLAY.

Pokaż mi gdzie masz to kurwa napisane ? że nie możesz udostępniać zdjęć Na dobrą sprawę nawet Regulaminu ta gra nie ma nigdzie nie ma go napisanego ! ;/

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2014, 18:34 

SEBASSSmed wrote:

and latino players no write on europan players - JUDE ??? hmm it is OK , and Monkey,Nigger is BAD ? jajaja good logic

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2014, 18:40 

Czekam Admin na bana dla troma za spiny na chat !!!!! za wyzywanie ! bo obraza jest gorsza od zdj na grze . A z drugiej strony najpierw ach się chwali zdjęciami na grze a potem płacze że jej zdj są na ultrasie ...

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC