UltrasOnline

UltrasOnline

Official UltrasOnline Forum

It is currently 12 Dec 2018, 16:35

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 1265 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 127  Next
Author Message
 Post subject: Sugestije i nove ideje
PostPosted: 24 Dec 2013, 13:26 

:arrow:

Profile  

Post subject: Re: Sugestije i nove ideje
PostPosted: 24 Dec 2013, 13:28 

Neko je vec pomenuo ovu ideju, ako moze da se ubaci da kad prelazis iz kocke u kocku ne moras uvek da kliknes da vidis gde si na mapi nego da se automatski pomera i prati tvoje kretanje.

Profile  

PostPosted: 24 Dec 2013, 13:42 

EastSide1970 wrote:
Neko je vec pomenuo ovu ideju, ako moze da se ubaci da kad prelazis iz kocke u kocku ne moras uvek da kliknes da vidis gde si na mapi nego da se automatski pomera i prati tvoje kretanje.

+1

IMA JEDAN TIM!

Profile  

PostPosted: 24 Dec 2013, 13:42 
Moderator

Ja ne kapiram kako to mislite a bilo mi glupo prosli put da pitam :mrgreen:

Profile  

PostPosted: 24 Dec 2013, 13:52 

gyaka wrote:

Pa lepo recimo sad da se nalazis na 5:5 i otvoris mapu tamo je obelezen kvadrat na kome se nalazis, to jest pokazuje 5:5. Ako ti onda predjes na 5:6 mapa i dalje pokazuje 5:5 sve dok je ne zatvoris i ponovo otvoris.
EastSide1970 misli da jednom otvoris mapu i ako se pomeris na drugi kvadrat mapa automatski obelezi gde si presao :D

IMA JEDAN TIM!

Profile  

PostPosted: 24 Dec 2013, 14:08 
Moderator

Gh0st wrote:
gyaka wrote:

Pa lepo recimo sad da se nalazis na 5:5 i otvoris mapu tamo je obelezen kvadrat na kome se nalazis, to jest pokazuje 5:5. Ako ti onda predjes na 5:6 mapa i dalje pokazuje 5:5 sve dok je ne zatvoris i ponovo otvoris.
EastSide1970 misli da jednom otvoris mapu i ako se pomeris na drugi kvadrat mapa automatski obelezi gde si presao :D

Sad kapiram, to bi bilo skroz ok, pogotovo kad vijas ljude iz svoje alijanse pa svaki put kad kliknes mapu oni u drugoj kocki :mrgreen:

Profile  

PostPosted: 24 Dec 2013, 14:14 

gyaka wrote:
Gh0st wrote:
gyaka wrote:

Sad kapiram, to bi bilo skroz ok, pogotovo kad vijas ljude iz svoje alijanse pa svaki put kad kliknes mapu oni u drugoj kocki :mrgreen:

E bas to :D

IMA JEDAN TIM!

Profile  

PostPosted: 24 Dec 2013, 14:59 

Sasvim solidan server,naspram uo5 je cista 10-ka jedino sto me nervira kod tih novijih "uo" su taj acab turnir i ostale stvari koji daju % snage,izdrzljivosti...al dobro sta je tu je,jedina zamerka je oko tih navodno 1ACC=1IP daj koga oni levate pa ja vec do sada znam 3 igraca koji su odma odbanovani a igralo ih je par igraca i to ne iz istog grada nego razlicitih drzava a to se kao ne vidi??Manite se toga pustite da moze koliko hoce igraca na ACC a ne da neko ima beneficije a neko ne!

Profile  

PostPosted: 24 Dec 2013, 15:10 
Moderator

Korida_1990 wrote:
Sasvim solidan server,naspram uo5 je cista 10-ka jedino sto me nervira kod tih novijih "uo" su taj acab turnir i ostale stvari koji daju % snage,izdrzljivosti...al dobro sta je tu je,jedina zamerka je oko tih navodno 1ACC=1IP daj koga oni levate pa ja vec do sada znam 3 igraca koji nisu odma odbanovani a igralo ih je par igraca i to ne iz istog grada nego razlicitih drzava a to se kao ne vidi??Manite se toga pustite da moze koliko hoce igraca na ACC a ne da neko ima beneficije a neko ne!

:mrgreen:
Realno, to se moze videti samo kada bi rucno isao i ceprkao po svacijem nalogu sa kojih se sve IP logovao, sto iziskuje puno vremena jer program koji bi to odradjivao ne postoji, sto znaci da je nemoguce to odraditi. U principu trebalo bi da bude 1 igrac - 1 nalog, e sad to sto ljudi koriste tu opciju sa 3ip dozvoljena pa se igra sa vise igraca kao sto sam vec naveo zasto, realno je nemoguce sankcionisati sve i svaki put. Problem nastaje kada su ljudi nezadovoljni i sa tom mogucnosti da ih ima vise na nalogu, pa kad jedan od 2-3 igraca ima dinamicki IP se zale a ustvari samim tim objasnjavaju da ocigledno krse pravilo i ne budu sankcionisani zbog toga. Da se ja pitam, sve te koji imaju 2-3 igraca i jedan bar ima dinamicki IP, i zale se oko bana, bih banovao svaki put na toliko dana sa koliko IP su se logovali pa bi se to malo primirilo ili bar ja tako mislim.

Profile  

PostPosted: 24 Dec 2013, 15:19 

Bili su pokusaji na UO4,UO5 i naravno propali su :mrgreen:
Dzabe se admini samo cimaju da odbanuju masu,bolje lepo da stave bez limita i cao,posto se zna da od ovog nema nista i naravno da svi znaju da ce ih odma odbanovati i tako im puca rac sto je kao limit 1IP 8-)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1265 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 127  Next

All times are UTC