UltrasOnline

UltrasOnline

Official UltrasOnline Forum

It is currently 08 Aug 2020, 2:23

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 751 posts ]  Go to page Previous  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 76  Next
Author Message
 Post subject: Re: Glavni razgovor
PostPosted: 06 Nov 2014, 15:27 

Sto, jel i tebe uhvatila euforija pred utakmicu sa Olimpijakosom?

Profile  

PostPosted: 06 Nov 2014, 19:25 

Blue kakve su to opojne droge?

Profile  

PostPosted: 06 Nov 2014, 23:11 

corleone wrote:
Blue kakve su to opojne droge?

Nisi shvatio zajebanciju , nema veze :)

Profile  

PostPosted: 14 Nov 2014, 22:50 

Ubacite Djeda Mraza vrijeme je, kad ove godine više neće biti nikakvih updejta bar djeda ubacite.

Profile  

PostPosted: 14 Nov 2014, 23:11 

Dajte i paketice sa tokenima da Marlon uzme ul4 jajajajaja :P

Profile  

PostPosted: 18 Nov 2014, 17:34 

Avanti,zašto moj komentar nije imao smisla pa si ga izbrisao ?Ja nisam nikoga vrijeđao,samo sam pitao zašto je ZliBoss banovan?Je li možda i on koristio neke ukradene kartice ili ćeš mi sutra/prekosutra odgovoriti dok nešto smisliš ?

Profile  

PostPosted: 18 Nov 2014, 17:39 

corleone wrote:
Dajte i paketice sa tokenima da Marlon uzme ul4 jajajajaja :P

nije lijepo zajebavat narod, nismo svi visa kao ti da uzmemo u4 i u5 :cry:

Profile  

PostPosted: 02 Dec 2014, 1:04 

Samo da ovde napisem da od sada kradem acc prvom prilikom kad stignem, pa da vidimo sta ce onda admini reci, da li su pravila ista za sve.
Potrudicu da bude neki poljak u pitanju. hehe pozz

Profile  

PostPosted: 02 Dec 2014, 11:58 

Posto mnogo igraca se raspituje oko radova, novog servera, itd. da kazem sada koju.

Kada smo razmisljali o sredjivanju UO, solucije su bile gasenje starih servera (eventualno bi ostavili uo7) i otvaranje novog servera. Servera koji bi uspio privuci i zadrzati nove igrace, servera koji se ne bi sveo na UO manijake koji su navikli na rusenje pubova po cijeli dan, server koji bi pruzio svakom igracu koliko toliku sansu za podjednaku zaradu tokom dana, bio on u najjacem savezu ili ne, igrao po cijeli dan ili ne. Mjesecima smo citali sugestije na forumu, koje su se manje vise svodile na isto, ovo povecati, ovo smanjiti, ali to je samo glancanje igre, to ne bi promjenilo sustinu i gameplay igre. To sve bi bilo bajno sjajno u pocetku, kasnije bi se javljali isti problemi. A ti svi problemi se javljali zbog nedostatka zabave u igri, jer se igra svela na igranje za statse.
Pored toga, bilo je ocigledno da bi to bio vec osmi server koji vuce na isto, isti onaj UO, stoga smo odlucili raditi u unity web playeru, odnosno raditi, prepravljati na HGG.
Kamera i kontrola bi bile iste kao na UO, samo bi imali mogucnost kreiranja vise animacija, pruzanje boljeg ugodjaja prilikom igranja i igranje na otvorenoj mapi bez kockica.

http://i.imgur.com/PGfjUM8.jpg - kvalitet slike je malo losiji

Medjutim, kako smo razradjivali sistem, i radili izmjene, sve s ciljem bolje zabave u igri, i sto manje igranja za statse, mehanickog igranja po cijeli dan, onakvog igranja kao sto su vecina UO igraca navikli, uvidjeli smo da to nije bas onakav UO.
S toga, da bismo izbjegli komentare igraca ''ovo nije UO bla bla'', novi projekat koji mozete ocekivati pred kraj decembra, eventualno pocetkom januara, nece izaci kao novi UO server, vec kao HGG.
Igra nece biti otvorena dok ne uradimo sve sto smo htjeli, znaci nece se otvoriti nedovrsena i bice ispracena marketingom jer smo uvjereni da ova igra ce moci privuci nove igrace, jer smo se potrudili da lakse shvate igru i vrlo brzo se prilagode.

Sada, ne znam da li da pricam nesto vise o sistemu igre HGG, ne znam da li vas zanima.

Profile  

PostPosted: 02 Dec 2014, 12:30 

Avanti wrote:
Posto mnogo igraca se raspituje oko radova, novog servera, itd. da kazem sada koju.

Kada smo razmisljali o sredjivanju UO, solucije su bile gasenje starih servera (eventualno bi ostavili uo7) i otvaranje novog servera. Servera koji bi uspio privuci i zadrzati nove igrace, servera koji se ne bi sveo na UO manijake koji su navikli na rusenje pubova po cijeli dan, server koji bi pruzio svakom igracu koliko toliku sansu za podjednaku zaradu tokom dana, bio on u najjacem savezu ili ne, igrao po cijeli dan ili ne. Mjesecima smo citali sugestije na forumu, koje su se manje vise svodile na isto, ovo povecati, ovo smanjiti, ali to je samo glancanje igre, to ne bi promjenilo sustinu i gameplay igre. To sve bi bilo bajno sjajno u pocetku, kasnije bi se javljali isti problemi. A ti svi problemi se javljali zbog nedostatka zabave u igri, jer se igra svela na igranje za statse.
Pored toga, bilo je ocigledno da bi to bio vec osmi server koji vuce na isto, isti onaj UO, stoga smo odlucili raditi u unity web playeru, odnosno raditi, prepravljati na HGG.
Kamera i kontrola bi bile iste kao na UO, samo bi imali mogucnost kreiranja vise animacija, pruzanje boljeg ugodjaja prilikom igranja i igranje na otvorenoj mapi bez kockica.

http://i.imgur.com/PGfjUM8.jpg - kvalitet slike je malo losiji

Medjutim, kako smo razradjivali sistem, i radili izmjene, sve s ciljem bolje zabave u igri, i sto manje igranja za statse, mehanickog igranja po cijeli dan, onakvog igranja kao sto su vecina UO igraca navikli, uvidjeli smo da to nije bas onakav UO.
S toga, da bismo izbjegli komentare igraca ''ovo nije UO bla bla'', novi projekat koji mozete ocekivati pred kraj decembra, eventualno pocetkom januara, nece izaci kao novi UO server, vec kao HGG.
Igra nece biti otvorena dok ne uradimo sve sto smo htjeli, znaci nece se otvoriti nedovrsena i bice ispracena marketingom jer smo uvjereni da ova igra ce moci privuci nove igrace, jer smo se potrudili da lakse shvate igru i vrlo brzo se prilagode.

Sada, ne znam da li da pricam nesto vise o sistemu igre HGG, ne znam da li vas zanima.

Interesuje mene, da li ce kretnje i gejmplej biti slican lohu, tj da li ce trava piti iz pticijeg ugla gledanja kao na uo, ili slicno lohu?
Jos me interesuje, posto si napomenuo da cete se potruditi da sistem jacanja nece biti toliki da se neko odvoji od nekog za jedan dan previse, pa da li to znaci da ce te staviti nesto kao umor, ili slicno jer nemamo svi puno vremena igrati ovo?Stavite nesto sa zastavama, to sam oduvek govorio, da svaki savez/klub nebitno, ima svoju zastavu, nesto iskombinujte sa time, bice zanimljivo

Predlozio bih da se malo vise potrudite oko reklamiranja igre, ne kada igra pocne nego nekoliko dana pre igre(5 otprilike), da ne budu stalno isti igraci.
I jos samo nesto, ne komplikujte igru, nek bude sto jednostavnija :ugeek:

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 751 posts ]  Go to page Previous  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 76  Next

All times are UTC