UltrasOnline

UltrasOnline

Official UltrasOnline Forum

It is currently 20 Apr 2018, 7:07

All times are UTC

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: s5, server upada brakuje graczy
PostPosted: 22 Feb 2015, 15:03 

witam. Hciałem wam przedstawić nasze oficialne przemyślenia co do servera 5, gram prawie od początku servera, s5 jest naprawde wspaniałym serverem ale coraz mniej graczy gra na s5 ponieważ wychodzą jakieś lepsze i ciekawsze gry takie jak np: server7 lub hg, dzięki temu tracimy graczy, hciałem też przedstawić błędy w grze, a więc pierwszym błędem jest to że na 1 świecie nowy gracz może zebrać tylko 2 mln ponieważ jest blokada kasy teraz to już jest nie istotne bo i tak nie ma co gonić elity top 10 ale jak by ktoś jeszcze zaczoł grać to by miał nawet nawet lvl, z tym zrobiliśćie wielki błąd to też jest spadek graczy (-), a więc 2 błendem jest to że na mapie jest mało botów a jak są to bardzo słabiutkie i nie daje kasy graczu z tego samego sojuszu powinno tak być, trzecim błędem jest to że za mało kasy daje za murki też wielki (-), czwartym błendem jest wielki (-) ponieważ brakuje respektów za boty nawet w godzinach porannych i wieczornych widać troche botów a jak ktoś ma 100% i gra dalej to mugł by nabijać sobie respekty za boty i psy, piątym błędem jest to że bonusowa arena powinna nadal być tylko że 2 razy na dzień rano i wieczorem rano o 6:30, wieczorem o 19:30, może da sie coś takiego wykompinować i zrobić zmiany no bo cuż pomnie że w tym miechu wydałem w uo 160 zł jeżeli toki lecą a z tego mało co masz :/ tak to by lvl-e szły i nowi gracze by mogli zacząć, słyszałem też że jest możliwość połonczenia serverów s5 i s6 a tak że dało by rade z s7 sie połonczyć jeżeli admin by zrobił zmiany można by było zobaczyć ile graczy by grało i wgl jak by nie poszło to by sie połonczyło servery jak byśmy to ustalili z graczami, a więc powodzenia admin czekam na odpowiedz i wiem że da rade coś zrobić tak bym wiedział na co wydaje kase, bende odpisywał jak coś popierajcie mnie ;) czekamy na odpowiedz admina

Profile  

Post subject: Re: s5, server upada brakuje graczy
PostPosted: 22 Feb 2015, 15:40 

Od s7 się odpierdol, inne to sobie łącz, wyjdzie kurestwo takie same jak połączenie s2 z s3 a teraz już nic z tego nie ma bo admin usunął, fakt faktem jest że grałem w s5 od początku i był to najlepszy serwer, szczególnie przez pierwszy miesiąc kiedy premka kosztowała 7500 toków na cały miesiąc, admin i miał z tego kasę i dla graczy to było najlepiej bo można powiedzieć każdego było stać na 7500 toków miesięcznie, nie było zmiany toków na kasę i wszystko zależało od umiejętności gracza kto jak gra itp żeby mieć 1 miejsce w elicie .

Profile  

PostPosted: 22 Feb 2015, 16:40 

jestem za :

respekt
bonus arena ( i moge bic raz za dzien )
na tur o 17.00 (bot turnaj) aby sie nedalo zabijac graczow - to tez slobe konta nie maja szanc ked ich mocny zawse walia

wizej kasy za murky hehe nie zle , ale zas chujowo bo ktos znowa bedze grac tylko na grafy ( mozna tak dac o 2 pola z grafmy wizej)

spojic s5 z s6 ??? chujowo na s6 za toki kasa to te konta co by wchodzily na s5 bie zas nechely grac na kasu i by chely toki mienic za kase .. i nasze konta z s5 jak by wchodzily na s6 to by nechely tez toki za kasu , tylko co zagraja ..... jak by byl jakys podobny server , serveru s5 to bez problemow ale spajac servery tam kde polowa graczow meni toki za kasu zo serwerom co musza na lvl-y kasu zbierac to jest chyba

Profile  

PostPosted: 23 Feb 2015, 19:52 

simster, popracuj nad ortografią :v

s5 był najlepszym serwerem, samo zmęczenie było genialne. Szkoda, że admin nie zastosował tego na innych serwerach, ale widocznie hajs musi się zgadzać, a w przypadku zmęczenia się nie zgadzał :v

samo połączenie s5 i s6 nawet i nie głupi pomysł, tylko muszą być tam ludzie, którzy będą grać. Koniec nowych serwerów to fundament do jakichkolwiek nowych pomysłów, bo co z tego jak będzie fuzja s5 i s6, skoro w czerwcu będzie s8 i większość tam poleci. Bez sensu, także fajnie byłoby gdyby admin napisał jak to widzi etc.

Profile  

PostPosted: 27 Feb 2015, 16:19 

+ jesce na tur o 17 ... jak juz jest start i konto ktore do 20sekund bedze stac bez pohybu to automaticky wylog ..... !

Profile  

PostPosted: 05 Jul 2015, 2:04 

połonczyć servery do holery! usunąć premke i przenieść wszystkie konta z s5 na s6!!!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC